ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

Home / ÇALIŞMA SİSTEMİMİZ

proje-dongusu

 

1- Teklif Formunun Doldurulması: Kampüs ekibinden danışmanlık hizmeti alabilmek için ilk aşama teklif formunun doldurulmasıdır. Teklif formunda oluşturulmasını istediğiniz tezin konusu, alanı, süresi, tezin içerisinde olmasını istediğiniz teknik ve yöntemlere değin bir dizi soru bulunmaktadır. Bu soruları cevaplayıp bize ulaştırdıktan sonra ikinci aşamaya geçilecektir.

2-Talebin İncelenmesi: Sizin tarafınızdan işlenen talep formu akademisyen koordinatörlerimiz tarafından incelenip uzman ve müsait akademisyenlere iletilir. Akademisyenler fiyat tekliflerini verir. Bu aşama bizim içeriğimizde bir inceleme aşamasıdır.

3-Talebin Onaylanması: Uzman akademisyenler tarafından verilen ücret öğrenciye iletilir. Öğrenci ücreti kabul ettiği takdirde konuya ilişkin bir contents(içindekiler) hazırlanır ve öğrenciye gönderilir. İçindekiler konusunda mutabık kalındıktan sonra öğrenci kaparo(ücretin %20’si) ödemesini gerçekleştirir ve taraflarca akademik danışmanlık süreci başlar.

4- Ara İzleme Süreçleri: Çalışmaya ilişkin iki adet ilerleme gönderilir. Bu ilerlemelerin amacı öğrencinin konuya yönelik bilgi sahibi olması ve gerekli gördüğü takdirde değişiklik taleplerini almaktır. Birinci ilerlemede herhangi bir ücret talep edilmez, ikinci ilerleme çalışmanın takribi yüzde seksenini temsil etmektedir ve ücretin yüzde sekseninin ödemesi gerçekleşir.

5- Çalışmanın Sonlandırılması: Alınan feed-back’ler güzergahında hazırlanmış tezin son aşamasına geçmesidir. Çalışmanın bitmiş hali öğrenciye gönderilir, öğrenci ücretin tamamını gönderir.

6- Revize Aşaması: Öğrencinin akademisyenlerden redaksiyon ve içerik anlamıyla istediği değişiklik aşamalarıdır. Her öğrencinin revize hakkı vardır. Çalışmanın istenildiği takdirde gerek içeriksel gerek biçimsel anlamıyla revize hakkı bulunmaktadır.